Poznaj Nas


Stawiamy na rzetelność, profesjonalizm i ciągłe poszerzanie swoich kompetencji. Wychodzimy poza schematy i szukamy coraz to nowszych rozwiązań, by minimalizować koszty przy maksymalizacji zysków naszych klientów.

Finanse i Księgowość na obcasach. Nasza nazwa nie jest przypadkowym, ładne brzmiącym sloganem. Podczas gdy dla większości ludzi księgowość kojarzy się, ze stosem papierów, ciągiem literek, szarością i po prostu nudą.
Finanse i Księgowość to nie tylko praca, ale też pasja, możliwość ciągłego rozwoju oraz spotykania ciekawych ludzi z każdej branży. I nie zapominajmy o dreszczyku emocji towarzyszącemu każdemu końcowi miesiąca. My z chęcią, czytamy nowe ustawy, księgujemy faktury, wypełniamy zeznania, kontaktujemy się z klientami, a wszystko to robimy z uśmiechem na ustach, kobiecym wdziękiem i na 10-centymetrowych obcasach. Bo to właśnie oznacza dla nas bycie Księgową w XXI Wieku.

Kobiety na obcasach - księgowość
Kobiety na obcasach - księgowość

Karolina Rzeczkowska

współwłaścicielka

Zapał do księgowości wyssała z mlekiem matki. W 2009 roku zdobyła tytuł magistra na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Właśnie tam zrozumiała, że to jest to, co chcę w życiu robić. Najbliżsi przywykli, że jak nie robi kolejnej podyplomówki, to uczy się do następnych egzaminów lub biega na coraz to inne szkolenia.
,,Moja praca jest moją pasją, a ciągle poszerzanie horyzontów przynosi mi satysfakcję.”